modne dresy damskie
admin Posted on 13:21

Modne dresy damskie w żywych kolorach

Wyraziste kolory

Dresy to coraz częściej wybierany element garderoby, nie tylko wśród młodzieży, ale również pośród wielu dorosłych. Dzięki temu, obecnie mamy do wyboru mnóstwo rodzajów i fasonów dresów. Począwszy od tych klasycznych, skończywszy na eleganckich i modnych dresach, które spokojnie można założyć na wyjścia ze znajomymi. Jednak czy tego typu modne dresy damskie, szczególnie w żywych kolorach, będą pasować do każdej sylwetki? Czy dresowa odzież damska xxl będzie odpowiednia dla każdej kobiety?

Kolorowe i modne dresy damskie dla każdego

Jaki komplet dresowy wybrać? Niezależnie od tego, jaki rozmiar dominuje w Twojej szafie, modne dresy damskie można nosić bez względu na sylwetkę. Klasyczne bawełniane dresy w kolorach jasnego beżu czy wiosennych żółciach, będą odpowiednie zarówno dla szczupłych pań, jak i tych o nieco większych kształtach. Do każdej sylwetki pasować będą także dresy welurowe. Niezależnie czy wybierzesz komplet stonowany kolorystycznie, czy postawisz na żywe, kontrastujące odcienie, Twoja sylwetka nie powinna być żadnym problemem. Dresy to odzież, która nadaje się dla każdego. Dla bardziej odważnych pań, dobrym rozwiązaniem będzie łączenie ze sobą różnych kolorów w jednej dresowej stylizacji. Świetnie wyglądać może w tym przypadku welurowa bluza w jasnym i delikatnym kolorze, w połączeniu ze spodniami w bardziej żywym odcieniu.

Jak dobrać komplet dresowy do sylwetki?

Panuje przeświadczenie, że dresy damskie w żywych kolorach nie mogą pasować do każdej sylwetki. Błędnie myślimy, że żywe kolory mogą podkreślać pewne cechy sylwetki. Na przykład, jasne kolory mogą pomóc w wyeksponowaniu szczupłej sylwetki, podczas gdy ciemniejsze zdecydowanie sprzyjają wysmukleniu figury. Idąc tym tokiem rozumowania, kolory odbijające światło, takie jak białe lub srebrne, mogą dodawać wrażenia objętości. Jest to jednak popularny błąd, gdyż dresy powinniśmy dobierać do naszej sylwetki przede wszystkim krojem i fasonem. Kolor jest w tym przypadku jedynie dodatkiem. Zatem niezależnie czy nosimy komplet welurowy w kolorze żółtym, czy zdecydujemy się na modne dresy damskie w ciemnym kolorze, możemy je nosić niezależnie od tego, jaką posiadamy sylwetkę. Najważniejszy jest fason. Jeżeli on będzie nam w pełni odpowiadał, to kolor nie powinien nas ograniczać w wyborze najlepszych dresów.